Stav knih (popis)

✅ Přidávám knihy pouze v pěkném stavu
✅ Pokud má kniha poškození (vpisky, podtrhávání, exlibris a další…) pořizuji další foto 📷
✅ Během tří let jsme měli jedinou reklamaci u knihy jejíž vadu jsme přehlédli

Nepřidáváme na eshop knihy

⛔ Které jsou cítit cigaretovým kouřem
⛔ Knihy, které mají plíseň
⛔ Knihy se zničenou vazbou

Aktualizace

Stále platí, že zničené knihy na tento eshop nedáváme pokud nejde o výjimečné kousky. Od 5.08.2023 nově přidáváme popis stavu knihy. Do té doby jste se mohli spolehnout na reálné foto knihy a záruku pěkného stavu. Nyní vám k fotografie přidáme i popisy, které by vám měly potvrdit skutečný stav knihy. Pokud u knihy najdete ‚‚viz foto”, tak je téměř vždy v pěkném nebo perfektním stavu, pokud u ní nejsou další fotografie zobrazující znehodnocení knihy.

💎 Výborný stav

Kniha je v perfektním stavu. Můžeme jí popsat téměř jako nová, ale novou být nemůže protože je už u nás v obchodě. Nemá žádné poškození.

✅ Pěkný stav

Může mít známky menšího opotřebení, kterého si možná ani téměř nevšimnete. Může jít o naťuklý růžek knihy. Mírně pokrčený přebal atd…

👌 Dobrý stav

U dobrého stavu opotřebení knihy může být pro někoho významnější. Může jít o razítko v knize, věnování, opotřebovaný přebal knihy, jemně ušpiněná vazba knihy, malinko poškozený hřbet knihy atd.. U tohoto stavu vám opotřebení dodatečně vždy nafotíme, ať si o něm můžete udělat představu. Ale i u dobrého stavu vám ručíme za pěknou kvalitu knihy. Vlastně tak jako jsme to dělali sami doteď když jsme jako popis uváděli viz foto. Pokud měla kniha vážnější poškození, tak jsme vždy pořizovali fotografie navíc.